Výhody registrace

 

Sleva až 25 % pro stálé zákazníky - naše věrné tlapky

Každý registrovaný zákazník má automaticky levnější zboží u vybraných značek.

 

Zaregistrujte se. Je to jednoduché. Stačí kliknout ZDE.
Potom se u každé své objednávky přihlašte do svého účtu a tím se Vám zobrazí ceny s již započítanými slevymi.

 

Na co se slevy (levnější ceny) za registraci vztahují?

Sleva se vztahuje na:
- vybrané chovatelské potřeby
- vybraná suchá krmiva pro psy a kočky značek:
AATU, Applaws, Barking Heads / Meowing Heads, Brit, Calibra, Cibau, Eukanuba, Fitmin, Happy Dog / Happy Cat, Hills, N&D, Ontario, Taste of the Wild, Vet Life, OPTIMAnova, a další. (výčet není vyčerpávající a může se měnit)

Sleva se nevztahuje na zboží v akci, výhodné sety - tzv. Duo Packy, zlevněné zboží a zboží ve výprodeji.

 

Pravidla pro poskytnutí slev

Slevy jsou přidělovány pouze registrovaným zákazníkům. Jsou započítávány pouze objednávky, které byly udělány pod registrovaným účtem.
Nelze započítat objednávky z dřívějška nebo učiněné jako "neregistrovaný zákazník". Započítávány jsou pouze uhrazené a převzaté objednávky. Nejsou započítávány objednávky, kde došlo k využití práva na vrácení zboží (odstoupení od kupní smlouvy) v zákonné lhůtě 14 dní.
Všechny slevy mohou být odmítnuty a vymazány z objednávky našimi operátory (a to i zpětně) zákazníkovi, který v minulosti učinil pouze nákupy, u kterých využil právo na vrácení zboží (odstoupení od kupní smlouvy), a zákazníkovi, který nepřevzal objednané zboží.
Pokud nastane technická chyba a sleva nebude automaticky započtena, je nutné, aby zákazník napsal na info@diskontkrmiv.cz a sleva mu bude poskytnuta manuálně. Provozovatel slevového systému, firma BOREKO s.r.o. nezodpovídá za automatické započítání slevy. Slevy nebudou zpětně kompenzovány.

Provozovatel slevového systému, firma BOREKO s.r.o. si vyhrazuje právo měnit podmínky pro slevy, či platnost slev ukončit. Provozovatel si dále vyhrazuje právo ve zvláštních případech nepřidělit slevu bez udání důvodů.

Všechny slevy není možno sčítat, a to ani s jinými slevami již dříve individuálně poskytnutými. Platná je pouze vždy jedna nejvyšší sleva.

Učiněním registrace a vstoupením do našeho věrnostního systému bezvýhradně souhlasíte s těmito pravidly a berete na vědomí, že vaše osobní údaje chráníme obezřetně a spolehlivě, na základě pravidel o ochraně osobních údajů.