Pyoderm šampon 200ml

Pyoderm šampon 200ml
Šampon Pyoderm je čisticí prostředek pro psy a kočky s chlorhexidinem. Pomáhá udržovat integritu kůže a přirozenou mikrobiální rovnováhu: antiadhezivní účinek na mikroorganismy (glykotechnologie) hydr... Více informací
453 Kč včetně DPH
Skladem > 20 ks
Přepravní společností:
zítra
Expresní doručení v Brně a Kuřimi:
Ještě dnes do 21:00 hod
KódH29386
Obj. kód29386
VýrobceVIRBAC
Záruka24 měsíců
Id produktu170026
Datum expirace30.11.2024
PopisDiskuze

Šampon Pyoderm je čisticí prostředek pro psy a kočky s chlorhexidinem. Pomáhá udržovat integritu kůže a přirozenou mikrobiální rovnováhu:

  • antiadhezivní účinek na mikroorganismy (glykotechnologie)
  • hydratační účinek (chitosanid)

Optimalizovaný dávkovací systém pro snadnou aplikaci.

 

NÁVOD K POUŽITÍ: Navlhčete srst, naneste šampon, vmasírujte a opláchněte. Aplikaci opakujte, nechte působit 5-10 minut a opláchněte. Používejte 2-3krát týdně po dobu 3 týdnů nebo podle doporučení veterinárního lékaře.

 

Veterinární přípravek. Pouze pro zvířata.

 

INGREDIENTS: Aqua, Glycotechnology (Lauryl glucoside, Rhamnose, Galactose, Mannose) Chlorhexidine, Chitosanide, Lactic acid.

 

NEBEZPEČÍ. Obsahuje Alkylpolyglukosid C10-16 (CAS 110615-47-9) a Chlorhexidin Gluconát (CAS 18472-51-0). Dráždí kůži. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné poškození očí. Při vdechování může vyvolat příznaky alergie nebo astmatu nebo dýchací potíže. Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Obsah/obal zlikvidujte podle místních předpisů. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování.

VýrobceVIRBAC
Typ Péče o srst VIRBAC
Obj. kód29386
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku: