Clostat HC SP Dry plv 5kg

Clostat HC SP Dry plv 5kg
CloSTAT je zdrojem živých přírodně působících mikroorganismů, které udržují mikrobiální rovnováhu ve střevech brojlerů, kompatibilní s kokcidiostatiky a organickými kyselinami. SLOŽENÍ: Bacillus s... Více informací
8 376 Kč včetně DPH
Přepravní společností:
zítra
Expresní doručení v Brně a Kuřimi:
Ještě dnes do 21:00 hod
Chyba při zobrazování komponenty 'PDTable2'
PopisDiskuze
CloSTAT je zdrojem živých přírodně působících mikroorganismů, které udržují mikrobiální rovnováhu ve střevech brojlerů, kompatibilní s kokcidiostatiky a organickými kyselinami.

SLOŽENÍ:
Bacillus subtilis PB6 (ATCC-PTA 6737) (4b1823), laktosa, maltodextrin
VÝHODY:
Velmi dobře udržuje rovnováhu mikroflóry ve střevech kuřat.Zvyšuje populaci pozitivních baktérií ve střevním traktu.Snižuje hladinu patogenních bakterií.Kompatibilní s kokcidiostatiky a organickými kyselinami.
SPECIFIKACE:
Vzhled prášekPočet spór Bacillus subtilis min. 2 x 108 CFU/g
DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:
CloSTAT HC SP dry je doplňkové krmivo a mělo by být užíváno v dávce 50 g / t krmiva. V zemích kde je povoleno dávkovat doplňkové krmivo přes pitnou vodu je doporučená dávka 25 g na 1000 litrů vody. Doporučujeme dávku 25 g CloSTAT HC SP dry nejprve rozpustit v 10 litrech vody,vzniklou směs pak následně v 1000 litrech vody. Úroveň volného chloridu v pitné vodě by měla být méně než 1 ppm. Jako prevence vzniku usazenin ve vodovodním potrubí se doporučuje jejich proplach čistou vodu jednou týdně. Podrobnější informace získáte od zástupce firmy Kemin.
SKLADOVÁNÍ:
Clostat je dodáván v 15 kg pytlích. Měl by být skladován na suchém a tmavém místě. Po použití vždy znovu dobře uzavřete pytel. Stabilní po dobu 24 měsíců.
VýrobceOSTATNÍ
Typ Kompletní krmivo OSTATNÍ
Obj. kód54732
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku: