Royal Canin VD VHN cat Urinary S/O MIG 12x85g

Royal Canin VD VHN cat Urinary S/O MIG 12x85g
Royal Canin VD URINARY S/O je kompletním dietním krmivem pro kočky, které účinně rozpouští struvitové kameny a omezuje jejich opětovnou tvorbu, a to na základě své schopnosti okyselit moč, jakož i dík... Více informací
273 Kč včetně DPH
Přepravní společností:
zítra
Expresní doručení v Brně a Kuřimi:
Ještě dnes do 21:00 hod
KódB42008
VýrobceROYAL CANIN
Záruka24 měsíců
PopisDiskuze

Royal Canin VD URINARY S/O je kompletním dietním krmivem pro kočky, které účinně rozpouští struvitové kameny a omezuje jejich opětovnou tvorbu, a to na základě své schopnosti okyselit moč, jakož i díky nízkému obsahu hořčíku a sníženému obsahu vysoce kvalitních proteinů.

Doporučuje se při cistitidě, pro rozpouštění struvitových kamenů, prevenci struvitových kamenů a pro prevence kalcium oxalátových kamenů. Aby se kameny rozpouštěly, je nezbytné krmivo podávat 5 – 12 týdnů. V případě infekce močového traktu je třeba podávat Urinary S/O Canine (společně s antibiotiky) ještě nejméně 30 dní po negativním výsledku bakteriologického rozboru moči. Urinary S/O Canine účinně podporuje rozpouštění struvitových kamenů. V kyselejší moči jsou nepříznivé podmínky pro bakterie, které jsou obvykle spojovány s výskytem struvitových kamenů. Zředění moči znamená nižší koncentraci struvitu a oxalátu vápenatého v moči. Díky většímu objemu moči také dochází k pravidelnému vymývání močového měchýře. V nenasycené moči nemohou růst močové krystaly. Takové prostředí tudíž brání vzniku struvitových nebo oxalátových krystalů. Hořčík je podstatnou složkou struvitu. Urinary S/O Canine je krmivem první volby ještě před identifikací typu močových kamenů.

 

Indikace:

Cystitida

Rozpouštění struvitových kamenů

Prevence struvitových kamenů

Prevence kalcium oxalátových kamenů

Kontraindikace:

Březost

Laktace

Růst

Chronická renální insuficience, metabolická acidóza

Pankreatitida

Prodělaná pankreatitida

Hyperlipidémie

Selhání srdce

Užívání léků zvyšujících kyselost moči


Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku: