Nutri Horse Stop Toxin pro koně 1kg

Nutri Horse Stop Toxin pro koně  1kg
K potlačení nepříznivého účinku plísní a jejich toxinů v krmné dávce nebo v podestýlce. Více informací
na dotaz včetně DPH
Přepravní společností:
na dotaz
Expresní doručení v Brně a Kuřimi:
Ještě dnes do 21:00 hod
KódB002909
VýrobceTROUW NUTRITION BIOFAKTORY
PopisDiskuze
Složení:
Vitamin A 100 000 m.j. Vitamin E (jako alfa tokoferol) 2000 mg Vitamin K3 200 mg Vitamin B1 800 mg Vitamin B2 800 mg Vitamin B6 400 mg Vitamin B12 10 mg Niacinamid 1600 mg Kyselina listová 400 mg Vitamin C 2000 mg Vehiculum ad 1 kg mikroorganizmy: saccharomyces cerevisiae1026 2 x 1010 CFU/kg zchutňovadla: přirozeně se vyskytující zchutňující látky

Indikace:
Přípravek obsahuje směs vitaminů, živou kvasinkovou kulturu Saccharomyces cerevisiae1026, oligosacharidy glucanů a směs vybraných bylin (kopřiva, lípa, máta, jitrocel a šalvěj). Vitamin A je potřebný pro normální činnost epitelů, reprodukci a lepší odolnost proti infekčním chorobám. Vitamin E je přirozený antioxidant a je součástí oxidoredukčních procesů v buňkách. Vitaminy skupiny B zabezpečují jako koenzymy energetický a bílkovinný metabolismus. Kvasinková kultura Saccharomyces cerevisiae1026 redukuje množství patogenních mikroorganismů, snižuje výskyt kolik a produkuje vitaminy skupiny B. Oligosacharidy glucanů, které tvoří vnitřní část buněčných stěn kvasinek Saccharomyces cerevisiae, působí jako absorbenty toxinů plísní, které mohou vyvolat onemocnění zvané mykotoxikózy. Mykotoxikózy se často projevují zpomalením růstu, podrážděním kůže, poruchami reprodukce, zvýšenou náchylností k infekčním chorobám, poškozením jater nebo ledvin a mohou vést až k úmrtí. Přípravek je vhodné podávat do krmiva při podezření na zaplísnění a výskyt toxinů ve slámě, jadrném krmivu nebo seně. Směs vybraných bylin usměrňuje funkci zažívacího traktu a zlepšuje činnost střev. U koní v zátěži urychlí odbourání metabolitů v krvi.

Způsob aplikace:
Doplňkové krmivo NutriHorse STABIL slouží k podpoře dobrého trávení u koní a k snížení negativního vlivu mykotoxinů v krmivu na jejich zdravotní stav. Podává se v odměřeném množství do krmiva.

Dávkování:
50 g/kus/den.
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku: