Farnam Horse Master NutriMilk 10kg

Farnam Horse Master NutriMilk 10kg
Náhražka kobylího mléka pro hříbata. Více informací
2 689 Kč včetně DPH
Odeslání do 24 hodin
Přepravní společností:
pozítří
Expresní doručení v Brně a Kuřimi:
Ještě dnes do 21:00 hod
KódB24045
PN
VýrobceFARNAM
PopisDiskuze
NutriMilk

Náhražka kobylího mléka pro hříbata. sušené kobylí mléko, které slouží jako plnohodnotná náhražka přirozené výživy hříběte lze využít jako plnohodnotnou výživu hříběte poskytuje potřebné živiny pro hříběcí sirotky nebo v případě, že má klisna nedostatek mléka garantované složení bez antibiotik sušené mléko je vyrobeno z nejkvalitnějších surovin

Příklady využití: - Plnohodnotná výživa pro hříbě, které se stalo po porodu sirotkem. - Plnohodnotná výživa pro hříbě, které matka po porodu odmítá. - Doplňková výžíva pro hříbě, jehož matka nemá po porodu dostatek vlastního mléka.

Podrobný návod naleznete na obalu.

Orientační údaje o potřebném množství mléka: 1-18 dnů věku ... 10,2 kg sušeného mléka 19-28 dnů věku ... 9,4 kg sušeného mléka 29-38 dnů věku ... 10,7 kg sušeného mléka 39-40 dnů věku ... 13,2 kg sušeného mléka ... od 15. týdne věku hříběte se spotřeba sušeného mléka snižuje až do "odstavu".

Balení obsahuje odměrku na 50g.

Příprava: - Obsah odměrky smíchejte s teplou vodou ( 50°-60°C ). Pečlivě promíchejte, aby vznikl homogenní roztok. Hotové mléko podávejte hříběti ve speciální krmné láhvy při teplotě 37°-38°C. Snažte se dosáhnout maximální čistoty nádob, ve kterých připravujete mléko pro hříbě.

Schéma krmení: - V závislosti na situaci v prvních hodinách po porodu se snažte dodržet přiložené krmné schéma na obalu.

Složení Proteiny, tuky, popel, vitamin E, vitamin A, vitamin D3, vápník, měď, kyselina citrónová, antioxidanty. Neobsahuje vlákninu.
VýrobceFARNAM
Typ Krmivo pro koně doplňkové FARNAM
Druhy hospodářských zvířatKůň
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku: